
18:12, 12 липня 2022 р.
Поліцейські Бориспільщини виявили 9 наркозлочинів за тиждень

Протягом минулого тижня бориспільські правоохоронці зафіксували дев'ять фактів наркозлочинів.
Зокрема, працівники групи реагування патрульної поліції в селі Петропавлівське виявили 23-річного киянина, який зберігав при собі канабіс.
Поліцейські Яготина в селі Засупоївка виявили у 22-річного молодика амфетамін. В Переяславі правоохоронці вилучили у 32-річного місцевого мешканця таку ж психотропну речовину.
За фактами незаконного зберігання наркотичних засобів [ч.1 ст. 309 ККУ] проводиться досудове розслідування. Правопорушникам загрожує до 5 років обмеження волі.
«Поліцейські Бориспільщини продовжують боротьбу та щоденно протидіють наркозлочинам», - повідомляє Бориспільське РУП.
Читайте також:
В Борисполі патрульні продовжують виявляти у громадян наркотики
В Борисполі «за гарячим слідом» затримали злодія
В Борисполі нетверезий чоловік вчинив домашнє насильство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
Вчора
Джазові вечори, рок-н-рол й нове шоу від «Чорного Квадрату»: афіша квітня в Caribbean Club та Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
4 квітня
13:00
4 квітня
17:00
2 квітня
Душові кабіни: комфорт і стиль у вашій ванній кімнаті
Новини компаній
17:00
31 березня
15:00
31 березня
GoBeauty Studios в Голосіївському районі м. Києва
Новини компаній
11:00
28 березня
18:00
24 березня
Оголошення
11:24, 28 березня
19:38, 7 квітня
19:38, 7 квітня
19:38, 7 квітня
12:21, 4 квітня
28
live comments feed...