
11:12, 12 червня 2020 р.
У працівників 35 столичних закладів торгівлі та ресторанів виявлено коронавірус

У Києві виявили випадки захворювання на коронавірус у персоналу в закладах торгівлі харчовими продуктами.
Загалом це 35 суб’єктів - оператори ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів, магазини, супермаркети і ресторани. Станом на сьогодні, половина з них припинила свою діяльність: деякі повністю, деякі частково.
«Щодня проводяться моніторингові візити по всіх закладах у відповідь на скарги відвідувачів, які надходять на гарячу лінію. Щодня мобільними групами складається 50-70 протоколів», - розповів голова Держспоживслужби у Києві Олег Рубан.
Посадовець зазначив, що під час перевірок столичних закладів фахівці Держспоживслужби фіксують десятки порушень карантинних вимог.
Читайте також:
Спалах COVID-19 у садочку Броварів: батьки інфікованих дітей отримали результати тестів
Мешканці Київщини отримуватимуть безкоштовну медичну консультацію та онлайн-тестування
У Вишневому найбільша кількість інфікованих COVID-19 на Київщині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
17 квітня
Шафа розпашна: в чому її переваги та як обрати ідеальну модель для вашого інтер’єру?
Новини компаній
09:50
15 квітня
Новий сезон на Співочому: у столиці відкривають Парк Легенд
Новини компаній
13:00
14 квітня
09:00
14 квітня
10:00
8 квітня
Джазові вечори, рок-н-рол й нове шоу від «Чорного Квадрату»: афіша квітня в Caribbean Club та Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
4 квітня
Оголошення
14:03, 5 квітня
14:03, 5 квітня
14:03, 5 квітня
14:03, 5 квітня
14:03, 5 квітня
live comments feed...