
08:13, 13 травня 2020 р.
Борисполем гуляють молодики з наркотиками у кишенях

Днями, бориспільські правоохоронці, патрулюючи на вулиці Ботанічна помітили громадянина, який, побачивши службовий автомобіль, почав помітно нервувати. Під час спілкування 27-річний чоловік повідомив патрульним, що в кишені він має марихуану та амфетамін.
Невдовзі, на перехресті вулиць Котляревського та Гоголя, інспектори виявили ще двох молодиків 23-ох та 24-ох років, що так само схвильовано поводили себе при появі правоохоронців. З’ясувалось, що не дарма: один з хлопців мав при собі канабіс.
На місце обох подій охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу Бориспільського відділу поліції, які вилучили знайдене та затримали осіб.
Читайте також:
Били та змушували зізнатися у збуті наркотиків: на Бориспільщині затримали озброєну банду
Нацгвардієць, що палив сухостій на Бориспільщині, вибачився за свою поведінку (відео)
В «Борисполі» затримали порушника-рецидивіста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
17 квітня
Шафа розпашна: в чому її переваги та як обрати ідеальну модель для вашого інтер’єру?
Новини компаній
09:50
15 квітня
Новий сезон на Співочому: у столиці відкривають Парк Легенд
Новини компаній
13:00
14 квітня
09:00
14 квітня
10:00
8 квітня
Джазові вечори, рок-н-рол й нове шоу від «Чорного Квадрату»: афіша квітня в Caribbean Club та Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
4 квітня
Оголошення
15:23, 15 квітня
15:22, 15 квітня
15:22, 15 квітня
15:22, 15 квітня
live comments feed...