
10:00, 1 жовтня 2019 р.
В «Борисполі» п’яний водій намагався підкупити правоохоронців

За порушення правил ПДР на території аеропорту «Бориспіль» патрульні зупинили легковий автомобіль. Під час спілкування з водієм інспектори помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах алкоголю з ротової порожнини, тремтіння пальців рук та нестійка хода. Огляд на стан сп’яніння показав результат у 2,15 проміле.
Аби уникнути відповідальності, 32-річний чоловік запропонував патрульним хабар у 200 грн. Охоронці порядку нагадали водієві, що за пропозицію неправомірної вигоди його чекає кримінальна відповідальність, та це його не зупинило.
Як результат, порушник отримав постанову за ч.1 ст.130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та лишився чекати слідчо-оперативну групу, що встановлюватиме всі обставини справи.
Патрульна поліція Київської області
Читайте також:
В Борисполі п’яний водій злетів з дороги у болото
На Бориспільщині чоловік потонув разом з автомобілем
В Борисполі зупинили водія зі смертельною дозою алкоголю в крові
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
17 квітня
Шафа розпашна: в чому її переваги та як обрати ідеальну модель для вашого інтер’єру?
Новини компаній
09:50
15 квітня
Новий сезон на Співочому: у столиці відкривають Парк Легенд
Новини компаній
13:00
14 квітня
09:00
14 квітня
10:00
8 квітня
Джазові вечори, рок-н-рол й нове шоу від «Чорного Квадрату»: афіша квітня в Caribbean Club та Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
4 квітня
Оголошення
15:22, 15 квітня
15:23, 15 квітня
15:22, 15 квітня
15:22, 15 квітня
19:38, 7 квітня
live comments feed...