
08:00, 7 серпня 2019 р.
В Борисполі пограбування ресторану потрапило на камери спостереження

В ніч з 3 на 4 серпня невідомий проник до службового приміщення ресторану «Колиба», що в місті Бориспіль, і здійснив крадіжку особистих речей підприємства. Злочин зафіксувала камера спостереження, встановлена у закладі.
Власник ресторану звернувся до усіх небайдужих з проханням допомогти у пошуках людини з відеозапису.
«Прошу переглянути відео з камери спостереження ресторану і можливо Ви впізнаєте цю «людину». В разі впізнання злочинця або якщо Вам відома будь-яка інформація про нього, прошу повідомити мене особистим повідомленням або за телефоном 099-431-85-20. Конфіденційність гарантую», - пише чоловік.
Крім того, за будь-яку інформацію стосовно грабіжника ресторатор обіцяє приємний сюрприз від закладу або грошову винагороду.
Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, в Борисполі озброєні чоловіки в камуфляжі намагались вчинити захват підприємства
Читайте також:
В Борисполі чоловік розгулював вулицями з кущем коноплі в руках
Іноземець намагався незаконно ввезти в Україну фітнес-браслети на півмільйона гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
17 квітня
Шафа розпашна: в чому її переваги та як обрати ідеальну модель для вашого інтер’єру?
Новини компаній
09:50
15 квітня
Новий сезон на Співочому: у столиці відкривають Парк Легенд
Новини компаній
13:00
14 квітня
09:00
14 квітня
10:00
8 квітня
Джазові вечори, рок-н-рол й нове шоу від «Чорного Квадрату»: афіша квітня в Caribbean Club та Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
4 квітня
Оголошення
11:36, 9 квітня
21:56, 12 квітня
11:49, 12 квітня
12:21, 18 квітня
18
live comments feed...