
12:00, 6 червня 2019 р.
Штраф за відмову водія безкоштовно везти бійця АТО підвищили у 19 разів

Верховна Рада підтримала у першому читанні проект закону щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян. За це проголосував 231 народний депутат.
Розробка законопроекту була необхідна через систематичні порушення водіями законів щодо пільгового перевезення окремих категорій громадян.
Особливого суспільного розголосу набувають непоодинокі факти відмови в пільговому перевезенні учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Наразі штраф становить 136 грн. Законопроект передбачає його підвищення до 2550 грн.
Читайте також:
Українці стрімко накопичують борги за комунальні послуги
Суд визнав законною відмову садочку приймати дитину без щеплень
З 2020 року дітей, що живуть без батьків, не прийматимуть у дитячі будинки
В Борисполі водій автобуса відмовився брати оплату копійками
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
17 квітня
Шафа розпашна: в чому її переваги та як обрати ідеальну модель для вашого інтер’єру?
Новини компаній
09:50
15 квітня
Новий сезон на Співочому: у столиці відкривають Парк Легенд
Новини компаній
13:00
14 квітня
09:00
14 квітня
10:00
8 квітня
Джазові вечори, рок-н-рол й нове шоу від «Чорного Квадрату»: афіша квітня в Caribbean Club та Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
4 квітня
Оголошення
14:03, 5 квітня
14:03, 5 квітня
14:03, 5 квітня
14:03, 5 квітня
14:03, 5 квітня
live comments feed...