10:00, 7 травня 2019 р.
«Безсовісні бариги»: чотири причини бойкотувати стихійну торгівлю
Начальник відділу з благоустрою Бориспільської міської адміністрації Рустам Хамракулов закликав мешканців міста не підтримувати стихійну торгівлю, купуючи товари «з землі».
За словами чиновника, з кожним днем площа зайнятої території під «стіхійку» росте, а разом з нею зростає і фінансове навантаження на кожного з жителів міста.
«Перекупник наймає з району кілька «бабусь» які торгують на тротуарі, при цьому ні він, ні вони не платять до бюджету міста жодної копійки, на відміну від офіційно працюючих. «Бабусі», для яких «стіхійка» єдиний спосіб виживання, отримують по 150 грн. в день, скільки отримують бариги, можна тільки здогадуватися. Заради справедливості, скажу, що є і місцеві бабусі які продають «своє», але їх не більше десятка з сотні торгують. Тобто, не вони, а все-таки безсовісні бариги, створюють основні проблеми, пов'язані з цією торгівлею», - пише Рустам Хамракулов.
Ось, про які проблеми говорить чиновник:
1. Бруд і сміття. Якщо ви думаєте, що в обов'язки двірника входить прибирання десятки кілограмів сміття щоранку, то ви помиляєтеся. Ці всі додаткові витрати лягають на плечі кожного платника податків, адже ВУКГ замість витрати грошей на благоустрій виділяє їх на додаткову техніку.
2. Здоров'я. Якщо ви думаєте, що 20 тисяч автомобілів, які щодня проїжджають повз ці огірочки не залишають на них слідів, то ви глибоко помиляєтеся. Додайте також біологічний матеріал від людей і тварин, що проходять повз. З цього, крім переплати за сам товар, ви потім ще й на тисячі гривень купуєте ліки.
3. Вигляд і безпека. Якщо деякі ще можуть прийняти такий вигляд центру міста, то безпекою жителів нехтувати не варто. Адже, якщо, не приведи Господь, трапиться пожежа чи інша екстрена ситуація, то спецтехніці проїхати буде вкрай складно, також дуже ймовірне утворення тисняви.
4. Руйнування інфраструктури. Забруднення тротуарної плитки, крамничок, огорож, знищення зелених насаджень, відновлення яких, також фінансується з бюджету міста, а значить з вашої кишені - це те з чим пов'язана «стіхійка» на пряму. Порахувати скільки вам обходитися кілограм огірків складно, але однозначно дорожче ніж на ринку або в магазинах.
«Друзі, я вже не знаю, як достукатися до розсудливості людей. Як пояснити людям, що купуючи товари на «стіхійці» ви стимулюєте її зростання, тим самим завдаючи шкоду собі і оточуючим. Прошу всіх, для кого рідне місто - не порожнє місце, приєднуйтесь до бойкоту «стіхійки», - закликає Рустам Хамракулов.
Читайте також:
В Борисполі жінка привела дитину в лікарню і втекла
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
11 листопада
Чарівні миті на подіях листопада в Києві: варʼєте, концерти та вечірки в Caribbean Club
Новини компаній
16:00
7 листопада
ЕКО МАРКЕТ збирає кошти для будівництва дитячої сенсорної кімнати на Київщині: як доєднатися
Новини компаній
09:00
4 листопада
Медіаграмотність в Україні: XR-виставка "EDAR" для школярів
Новини компаній
15:00
31 жовтня
Палітра осені та затишні вечори у Caribbean Club: гумор-шоу, стендап Корогодського і не тільки
Новини компаній
09:00
10 жовтня
У Кам’янському продають легендарний завод: які потужності має
Новини компаній
17:00
4 жовтня
11:00
25 вересня
Червоні, зелені та чорні самозбірні коробки з мікрогофрокартону до 1 кг: особливості та переваги
Новини компаній
10:51
16 вересня
Оголошення
15:56, 16 листопада
12:46, 18 листопада
15:52, 16 листопада
15:08, 20 листопада
live comments feed...