Місця, в яких є великі суми грошей, потрібно охороняти особливо ретельно. Наприклад, пультова охорона магазинів користується популярністю, оскільки дозволяє забезпечити захист об'єкта. Застосування технологічних систем сигналізації та професійно навчених груп реагування дає можливість швидко приїхати на точку, розібравшись із ситуацією.
Як працює пультова охорона?
Суть її функціонування проста: у магазині встановлюється охоронне обладнання, яке передає сигнали про об'єкт на пульт центрального спостереження. За ним цілодобово працюють фахівці, які контролюють ситуацію та реагують на тривожний сигнал. При його надходженні надсилається оперативна група, яка за кілька хвилин прибуває на місце.
Сигнали на пульт відправляються технічними пристроями каналами зв'язку:
- Радіоканал;
- GSM/GPRS;
Програмне забезпечення проводить обробку сигналу, визначаючи тип тривоги: проникнення, злом, грабіж. Обладнанню потрібно менше кількох секунд для того, щоб подати сигнал диспетчеру, повідомивши про небезпеку.
Кнопка тривоги
Затребуваною послугою пультової охорони буде кнопка тривоги. Вона користується популярністю в магазинах і дозволяє повідомити диспетчера про пограбування. Коли натискається кнопка, сигнал відправляється на пульт, і група швидкого реагування відправляється на об'єкт. Технічно, кнопка може монтуватися окремо або пропонуватись у вигляді брелка. Незалежно від виду, оперативність її спрацьовування буде однаковою.
Звернення до фахівців
Забезпечити безпеку в магазині – основне завдання, яке дозволить захистити гроші. Купівля та встановлення комплексного обладнання забезпечить цілодобовий контроль та швидке реагування. Пультова охорона – оптимальне рішення як для великих торгових точок, так і невеликих магазинів.