Якщо ви коли-небудь замислювалися про власну ферму або бажаєте долучити дитину до господарських справ, зіграйте в гру «Суперфермер». Захоплюючий ігровий процес постійно супроводжуватиме ефект несподіванки, а для того щоб перемогти, доведеться підключити стратегічні навички. Зацікавились? Прочитайте огляд на настільну гру, розташований нижче.
Огляд та правила гри
Ігровий набір передбачає досить об'ємну кількість елементів. У розпорядженні учасників – індивідуальне ігрове поле, велика кількість кроликів, овець, свиней та корів, чотири коні та шість фігур собак. Двигуном ігрового процесу є два кубики, що мають по дванадцять граней із зображенням різних тварин. Тут і постійні мешканці ферми, і хижаки-шкідники.
Ідея полягає в тому, щоб зібрати п'ять представників ферми разом. Правила гри встановлюють, що учасник, який зібрав весь комплект хоча б у одиничному екземплярі, оголошується переможцем. Кидайте кубики та отримуйте у розпорядження певну тварину. Пізніше, коли частина тварин переважатиме у кількості, їх можна буде обмінювати на тих, хто не має. Наприклад, можливий обмін шістьох кроликів на одну овечку або двох корів – на одного коня тощо.
Особливості ігрового набору
Настільна гра про ферму має штрафні санкції. На кубиках періодично випадатимуть традиційні хижаки з довколишнього лісу – лисиця чи вовк, які здатні завдати шкоди вашому маєтку. Якщо на кубику випадає лисиця, вона забирає у вас усіх кроликів, а вовк позбавляє ферму всіх тварин, крім коня. При цьому втрат можна уникнути, якщо обзавестися собакою. Велика – врятує від вовка, а маленька – від лисиці.
У чому відмінність від інших настілок?
В одному ряду з корисною грою, що розвиває, про ферму стоїть настільне змагання. . Ігри мають схожий ігровий принцип, але дещо різні в комплектації. Так в обговорюваному ігровому наборі є 4 автономні ігрові поля, у той час як у ранчо-версії воно одне. За аналогічних вимог до ігрового процесу, в «Суперферму» грати цікавіше та цікавіше. Хоча й версія «Ранчо» розрахована на більшу кількість людей.
Ще одна альтернатива – «НЛО Фермер». Інструмент цього змагання схожий - необхідно зібрати тварин в одному місці. Однак принцип гри докорінно відмінний від класичної гри «Суперфермер»: тут необхідно красти тварин, а вовків та лисиць – відпускати на волю. До того ж, хижаки не полюють на живність, що транспортується.
Кому варто купити гру про ферму
Гра однаково може захопити як дорослих, так і дітей. Для хлопців вона буде корисною тим, що тренує навички стратегічного планування та стимулює ризикувати. Ви можете купити гру, якщо вашій дитині виповнилося 7 років. Він може зібрати невелику компанію однодумців і захоплюючи провести годину-другу за незвичайним змаганням.